Sondazh

Banorët e Unazës së re Re në mbrojtje të kauzës së tyre duhet të:

Bota Shqiptare

Mediat malazeze publikojnë pamjet/ Si u arratis Gruevski

Mediat malazeze publikojnë pamjet/ Si u arratis Gruevski

Largimi ish kryeministrit Nikola Gruevski nga Maqedonia drejt Hungarisë duke kaluar tre shtete ka ngjallur reagime të shumta. Së fundmi mediat serbe dhe ato malazeze duke iu referuar burimeve të...

Kosova shpall formimin e ushtrisë më 28 nëntor, Serbia paralajmëron me skenar ...

Kosova shpall formimin e ushtrisë më 28 nëntor, Serbia paralajmëron me skenar ...

Ministri serb i Punëve të Brendshme, Nebojsha Stefanoviç, ka thënë se ekziston mundësia që administrata shtetërore në Prishtinë më 28 nëntor, kur shënohet Dita e Flamurit, të shpall formimin e...

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...