Contact Form

Send an Email. All fields with an asterisk (*) are required.

Lajmet e fundit

Si rrallë herë Soni Malaj tregon linjat seksi në bikini

Show-biz

Si rrallë herë Soni Malaj tregon linjat seksi në bikini

Sukseset me projektet muzikore asnjëherë nuk i kanë munguar. Mirëpo Soni aktive ka qenë gjithmonë edhe në rrjete sociale, aty u ka qëndruar pranë fansave të shumtë që ka, shkruan lajmi.net Pavarësisht...

73 vite burg bandës së trafikantëve shqiptarë në Itali

Aktualitet

73 vite burg bandës së trafikantëve shqiptarë në Itali

Gjykata e Firences ka dënuar me një total prej 73 vjetësh një grup kriminal shqiptar që merrej me trafikimin e drogërave të forta. Banda vepronte në Livorno, Pisa, Massa Carrara...

Berisha dhe Basha, homazhe për nder të Fadil Hasës

Kulturë

Berisha dhe Basha, homazhe për nder të Fadil Hasës

Artistë dhe personalitet nga i gjithë vendi i japin sot nderimet e fundit artistit Fadil Hasa, i cili një ditë më parë u nda nga jeta, pasi humbi betejën me...