Kur bëhet fjalë për takimin e parë, të gjithë kanë emocionet e tyre.  Nëse dëshironi ta lexoni atë si…
Është e vërtetë se tradhtitë dhembin shumë dhe sidomos kur vijnë nga persona që i do. Shpeshherë ne të JOQ…
Të gjitha zonjushat duhet të jenë të brengosura për mirëqenien vaginale të tyre. Një vaginë e shëndetshme në fakt është…
DASHITë përgjithshmet: Kërkesat janë të shumta këtë javë për shenjën tuaj me Hënën e plotë që do të ndodh me ju…
Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti. Një e tillë është realizuar…
Josefin ‘Josie’ Capllonch është kthyer në një personazh mjaft të njohur në Australi, pasi mbërriti në këtë shtet në moshë…
Nëse keni filluar të dilni me dikë por thjesht nuk mund ta kuptoni nëse keni filluar ta dashuroni apo thjesht…
Rrjeti gjigant i fotografive, Instagram ka bashkëpunuar me Giphy për të sjellë një opsion të ri për përdoruesit. Tani mesazhet…
Nusja është duke e shitur fustanin e saj të dasmës prej 1.200 euro për vetëm 150 euro në Facebook, sepse…
Ndonëse nuk konsiderohet një problem shëndetësor, kruajtja e shpeshtë e skalpit është një ndër problemet më të zakonshme të lëkurës…

Lajmet e fundit

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Aktualitet

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne. Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike. Qyteti...

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...