Albi harron Klaudian, ja kush është bukuroshja që e ka zëvendësuar

Premte, 13 Prill 2018 20:01

Pas divorcit me Klaudia Pepën, Albi është përfolur për një tjetër lidhje me balerinën dhe moderatoren e motit Alba hoxha.

Pak ditë më parë Albi hodhi një foto në rrjetin e tij social Instagram ku tregoi se ndodhej në  Bruksel.

Ndërsa më pas ka postuar foto edhe Alba, ku tregon se është në Bruksel.

Lidhja e tyre ka kohë që përflitet e ndoshta kjo foto e tregon më në fund të vërtetën.

Albi harron Klaudian, ja kush është bukuroshja që e ka zëvendësuar.

Screenshot_42.jpg

Screenshot_44.jpg

Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 20:03

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Aktualitet

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...