Flet aktori/ Florian Binaj drejt largimit nga “Portokalli”

Diel, 10 June 2018 10:16

Ai është një nga aktorët më të dashur të ekranit. Florjan Binaj ishte i ftuar në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi ku rrëfeu suksesin e tij edhe në këtë sezon të ‘Portokalli’ teksa nuk u mendua gjatë kur moderatori e pyeti për një largim të mundshëm të tij nga show-u i humorit. Herë pas herë mediat online kanë shkruar për një largim të mundshëm, ndërsa ai tregon:

‘Asgjë s’është e përjetshme. Mund të vij një periudhe që mund të jetë edhe fundi i ‘Portokallisë’. Do jemi ata që kemi thyer gjithmonë rekorde’.

Nëse në fillim te intervistës Flori u përpoq të përgjithësojë përgjigjen e tij, Ermali e pyet rreth diskutimeve për programin e ri të humorit nga Bes Kallaku. A ka marrë ai një oferte? Do të largohet për këtë projekt të ri?

‘Nuk ka asgjë konkrete për momentin. Janë thjesht thashetheme, për momentin. Mendoj se gjithmonë ka qenë dera e hapur për projekte të reja, kudo qofshin’.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!