Aktorja e njohur turke ndahet nga i dashuri, po planifikonin....

Premte, 13 Prill 2018 20:40

Aktorja e famshe turke Asli Enver e cila u bë e njohur në Shqipëri për shkak të filmit ‘’ Nusja nga Stambolli” i ka dhënë fund lidhjes 3-vjeçare me të dashurin Murat Boz me të cilin po planifikonin edhe dasmën.

Mësohet se pas një krisje midis tyre, Asli është larguar nga shtëpia ku jetonin sëbashku.

Ata u njohën në sheshxhirimin e filmit ‘ kardesim Benem’ ndërsa fotot e përbashkëta nga Instagrami nuk i kanë fshirë akoma.

Çifti është ndarë edhe herë tjetër prandaj shpresojmë që të mund të rikthehen përsëri.

Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 20:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Lifestyle

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Kur Followersat tuaj  janë duke kaluar nëpër postimet tuaja në Instagram, keni vetëm një sekondë, nëse jeni me fat, të kapni vëmendjen e tyre. Por kërkimet tregojnë se ngjyrat në...

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!