Fotogaleri/ Rrobat e banjos perfekte të kësaj vere

Tuesday, 12 June 2018 13:35

Moda e viteve 50 rikthehet sërish. Kësaj here ajo që do të dominojë në plazhe janë rrobat e banjos “vintage”.

Modelet e reja i gjejmë që nga bikini me bel të lartë, tek truporet që lidhen pas qafe apo bikinit me kopsa. Në këtë mënyrë çdo vajzë ka mundësi të zgjedhë atë që i përshtatet më së miri me shijet e saj. Në modelet e rrobave të banjos të kësaj vere nuk mungojnë as frudat të cilat janë shumë femërore, seksi dhe elegante. Shfletoni galerinë më poshtë të parë të gjitha modelet.

Modifikuar më Tuesday, 12 June 2018 13:52

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!