Nora ka lindur me ‘këmishë’ ja arsyeja…

Premte, 13 Prill 2018 22:44

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë padyshim çifti më i pëlqyer i showbizz-it shqiptar dhe kjo ndodh për vetë faktin se ata janë të matur e shumë të dashuruar me njëri-tjetrin njëkohësisht.

Por Roberti na ka vërtetuar pasditen e sotme se Nora është gruaja më me fat që ka një burrë të tillë në krah.

I ftuar në “Pasdite në Top Channel” ku këngëtari foli për jetën e tij dhe karrierën, nuk ka humbur shansin të flasë edhe për faktin që njihet më shumë si burri i Nora Istrefit, se sa si artist.

“Unë dhe Nora do të jemi së bashku deri sa vdekja do të na ndajë. Unë jam krenar dhe e them haptazi që mua më njohin prej Norës, sidomos në Shqipëri.Padyshim që fansat njohin dhe duan më shumë Norën”, u shpreh pa hezitim Roberti, një fjali që të gjitha femrat do donin ta dëgjonin nga mashkulli i tyre i zemrës.

Epo bashkëshorti sapo i bëri dhuratën më të bukur në botë këngëtares bukuroshe.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...