Parashikimi i motit, e shtunë 14 prill 2018

Saturday, 14 Prill 2018 08:39

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë gjithë ditës, më të shpeshta në Veri dhe zonat Lindore. Edhe mbrëmja dhe orët e natës, vijojnë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit vijojnë të pandryshuara gjatë mëngjesit por rritje të ndjeshme sjell mesdita në Ultësirën Perëndimore.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë në mbrëmje, me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Lindor-Juglindor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Seleksionimet e moshave, njihuni me datat dhe vendet përkatëse

Sport

Seleksionimet e moshave, njihuni me datat dhe vendet përkatëse

Zbulohet programi i FSHF-së për seleksionimin e lojtarëve të rinj në vendin tonë, por edhe në Greqi, Itali dhe Zvicër, që janë shtetet me më shumë fëmijë me orgjinë shqiptare...

Këmbimi valutor/Euro vijon dobët, në rënie edhe Dollari amerikan dhe Paundi britanik

Aktualitet

Këmbimi valutor/Euro vijon dobët, në rënie edhe Dollari amerikan dhe Paundi britanik

Monedhat e huaja e kanë nisur javën të dobësuara kundrejt monedhës vendase Lekë. Euro në rënie të lehte nga e premtja, blihet sot me 124.20 lekë dhe shitet me 125 lekë...

Guvernatori Sejko: Kujdes me PPP-të, duhet shumë ekspertizë që të mos kemi “surpriza” me borxhin

Aktualitet

Guvernatori Sejko: Kujdes me PPP-të, duhet shumë ekspertizë që të mos kemi “surpriza” me borxhin

Koncesionet janë një rrezik i shtuar dhe konkret për ekonominë. Ky konstatim është bërë nga të gjithë ekspertët e ekonomisë si dhe grupet e interesit dhe së fundmi apel ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!