Shenjat që tregojnë se ai është i mirë në shtrat

Tuesday, 31 July 2018 10:03

Nëse keni filluar në një lidhje të re dhe jeni në fazën ku ende nuk keni bërë seks por e keni menduar këtë, atëherë me siguri se ju është sillë në mendje pyetja se sa i mirë është ai në shtrat.

Kështu, Telegrafi më poshtë ju sjell disa shenja që tregojnë se ai do të jetë i mahnitshëm në shtrat!

Është i interesuar se si e ke kaluar ditën

Nëse ai interesohet për ju dhe bën pyetje vazhdimisht, atëherë është duke u munduar të zbulojë se çfarë ju bën të lumtur. Dhe nëse është duke e bërë këtë gjë, atëherë ai do të jetë edhe po aq i interesuar të zbulojë se çfarë funksionon për ju në shtrat. Pra, fillim i mbarë.

Din si të të prekë në përgjithësi

Nëse është i aftë ta prekë dorën tuaj në aso mënyre që ndiheni sikurse dikush është duke ju bërë masazh, atëherë do të dijë t’ju prekë edhe në pjesët tjera siç duhet…

Gjithmonë ju bën të ndiheni madhështore

Ekspertët janë të mendimit se nuk duhet të bëheni asnjëherë me një person që nuk ju bën të ndiheni kësisoj për shumë arsye, e në mesin e tyre është edhe fakti se seksi është një milion herë më i mirë me persona të tillë.

Është person super ambicioz

Personat që janë dembelë dhe jo aventuristë, janë të njëjtë edhe në shtrat. Ndryshe prej kësaj, ata që janë ambiciozë në jetë, priret të jenë të mirë edhe në shtrat.

Ndiheni komode afër tij

Nëse ndiheni se ju pranon dhe ju respekton, atëherë ju do të jeni shumë më e lirë të komunikoni me të dhe kështu do të keni sukses në çdo gjë, e posaçërisht në seks.

Ka vetëbesim të madh

Kjo thuhet gjithmonë, por faktikisht është e vërtetë. Nëse dikush nuk ka vetëbesim fare, zakonisht nënkupton se nuk do të jetë aq fantastik në shtrat… 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...