Fotogaleri/ Nëse nuk keni të paktën një nga këto modele bikinish, vera juaj ka shkuar dëm

Diel, 12 August 2018 15:43

Në fotogalerinë e mëposhtme keni disa nga modelet e rroba banjove më in të momentit.

Trupi juaj i nxirë do të dukej më bukur me këto ngjyra dhe modele të mrekullueshme.

Nëse akoma nuk i keni marrë pushimet nga impenjimet e shumta, nxitoni të bëni tuajën një nga këto modele dhe instagrami juaj do të kthehet në një profil prej një blogereje të vërtetë.

Modifikuar më Diel, 12 August 2018 15:51

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Kuriozitete

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Më 23 qershor 2018, një seri imazhesh të tmerrshme filluan të qarkullojnë në Facebook. Njëra prej tyre tregonte një fëmijë me plagë të hapura mbi kokë dhe nofull (fotoja poshtë). Një tjetër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!