Meshkuj 'sytë katër', këto janë vendet ku rrezikoni të tradhtoheni nga femra juaj

E Enjte, 16 August 2018 18:31

Mesa duket janë disa vende specifike ku femrat kanë më shumë mundësi të tradhtojnë.

Sipas intv.al ja një listë e këtyre vendeve:

1. Kur dalin për jetë nate
Gratë për nga natyra janë shumë të paqëndrueshme kur bëhet fjalë për mendimet e miqve të tyre të ngushtë. 
Jeta e natës i nxjerr më shumë në pah mugesën e marrëdhënies seksuale dhe  nxitjen për tradhti e kanë më të lartë.
2.  Hotelet
Po flasim në rastet kur shkojnë me pushime. Me ose pa bashkëshortin, ndjesia e pushimeve rrit mundësinë për të ndryshuar  rutinën e lidhjes.
3. Vendet publike
Ndjesia e tradhtisë mund të ndodhë në ndonjë vend publik, qendër tregtare, restorant, etj. Për fat të keq, sipas intv.al  një ndryshim i tillë nuk ka ndonjë ilaç dhe e vetmja gjë që mund të bëni është të kuptoni plotësisht karakterin e partneres suaj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Show-biz

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Padyshim se njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është këngëtarja, Altuna Sejdiu- Tuna. Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ( ka rreth...

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Aktualitet

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për lirimin e Klevi Likës, një nga katër të arrestuarit për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin...

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Bota Shqiptare

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Një mesazh i fortë rreth përpjekjeve të presidentit Thaçi për ndryshimin e kufijve ka ardhur nga ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass. Për Mass, jetësimi i idesë së Thaçit mund...