Çfarë pe në fillim? Mund të zbulojë shumë për ju

E Enjte, 16 August 2018 21:22

Hidhini një sy fotos, ajo që do shikoni në fillim zbulon diçka për ju

Vajzë
Nëse je një grua dhe ke parë imazhin e vajzës në fillim, atëherë je gati për gjëra të mrekullueshme. Figura e vajzës që po sheh lart, duket sikur sheh nga e ardhmja. Je në një rrugë të mirë. Do të thotë gjithashtu që je në paqe me jetën tënde dhe rrethanat aktuale, favorizojnë mirëqenien tuaj. Nëse je një burrë që pe të parin imazhin e vajzës, atëherë mendoni shpesh për seksin në pozicion të kundërt. Keni një mendje që nuk mund të rreshtë së menduari për një person special. Është e rëndësishme të gjeni terrenin tuaj dhe të rreshtni së qeni të varur nga të tjerët për të qenë të lumtur.

Djalë
Nëse je grua dhe pe imazhin e djalit të parin, mezi pret të jetosh pak romantizëm në jetën tënde. Ndoshta keni në mendje një person të veçantë, ose të mungon partneri aktual. Kjo do të thotë një zhvillim të ri në jetën tënde. Nëse jeni një burrë dhe keni vënë re të parin imazhin e djalit, atëherë jeni i shqetësuar për mirëqenien e një miku. Mund edhe të shqetësoheni edhe për një skuadë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në Llogara, autobusi me 50 turistë çekë del nga rruga

Aktualitet

Aksident në Llogara, autobusi me 50 turistë çekë del nga rruga

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në zonën e Llogarasë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas...

Vasili: Amendimi i ligjit të teatrit, nxjerr jashtë ligjit Rilindjen

Politikë

Vasili: Amendimi i ligjit të teatrit, nxjerr jashtë ligjit Rilindjen

Kreu i Grupit Parlamentar të  LSI-së Petrit Vasili është shprehur së fundmi se amendimi i ligjit të teatrit, nxjerr jashtë ligjit Rilindjen. “Rilindja me votimin idiot per amendimin e ligjit ne...

Zbulohet vjedhja me tenderin, 800 mijë lekë të vjetra një uniformë e urgjencës

Aktualitet

Zbulohet vjedhja me tenderin, 800 mijë lekë të vjetra një uniformë e urgjencës

Rreth 80 000 lekë të reja i ka kushtuar buxhetit të shtetit uniforma për një punonjës të “Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore”; nga këto rreth 70 000 lekë të reja...