Çfarë pe në fillim? Mund të zbulojë shumë për ju

E Enjte, 16 August 2018 21:22

Hidhini një sy fotos, ajo që do shikoni në fillim zbulon diçka për ju

Vajzë
Nëse je një grua dhe ke parë imazhin e vajzës në fillim, atëherë je gati për gjëra të mrekullueshme. Figura e vajzës që po sheh lart, duket sikur sheh nga e ardhmja. Je në një rrugë të mirë. Do të thotë gjithashtu që je në paqe me jetën tënde dhe rrethanat aktuale, favorizojnë mirëqenien tuaj. Nëse je një burrë që pe të parin imazhin e vajzës, atëherë mendoni shpesh për seksin në pozicion të kundërt. Keni një mendje që nuk mund të rreshtë së menduari për një person special. Është e rëndësishme të gjeni terrenin tuaj dhe të rreshtni së qeni të varur nga të tjerët për të qenë të lumtur.

Djalë
Nëse je grua dhe pe imazhin e djalit të parin, mezi pret të jetosh pak romantizëm në jetën tënde. Ndoshta keni në mendje një person të veçantë, ose të mungon partneri aktual. Kjo do të thotë një zhvillim të ri në jetën tënde. Nëse jeni një burrë dhe keni vënë re të parin imazhin e djalit, atëherë jeni i shqetësuar për mirëqenien e një miku. Mund edhe të shqetësoheni edhe për një skuadë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Lifestyle

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”. Këngëtari është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!