Fotogaleria/ E ardhmja? Na e prezanton Opel

E Enjte, 23 August 2018 08:44

Dizajn i ri, si nga jashtë ashtu edhe nga brenda, me një serë ndryshimesh të rëndësishme të teknologjisë bashkëkohore. Prezantimi i ri i një makine të mrekullueshme elektrike vjen nga Opel, i cili na njeh me konceptin e makinës GT X Experimental, që sipas markës gjermane do të jetë e ardhmja e automobilave.

Makinat Opel deri në vitin 2024 do të jenë të gjithë elektrike dhe GT X Experimental është pionerja e tyre.

Modifikuar më E Enjte, 23 August 2018 08:47

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...