I mbani mend gjashtënjakët? Ja si duken sot

Premte, 24 August 2018 12:59

Mia dhe Rozonno McGhee kishin pritur përplot dhjetë vite të kishin fëmijë, por gjithçka rezultonte pa sukses.

Pas 10 vitesh kur zonja mbeti shtatzënë, ishte befasia më e bukur kur morën vesh se në jetë po vijnë gjashtë vogëlushë të mrekullueshëm.

Edhe pas lindjes, fotografitë e tyre u bënë virale në rrjetet sociale, ku shihej një familje tejet e lumtur dhe imazhet ishin tejet artistike.

U bënë të njohur pasi që vendosën të krijojnë një reality-show pas lindjes së foshnjave, duke ndarë çdo detaj me ndjekësit e shumtë.

Gjashtënjakët lindën në vitin 2010, ndërkaq edhe sot at duken të mrekullueshëm, siç tregojnë edhe imazhet në vazhdim.

HT sextuplets 02 as 160609 16x9 992 300x169

mc ghee 300x200

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Aktualitet

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Duke filluar nga muaji nëntor qendrat spitalore universitare do të kenë shefa të rinj shërbimi, të cilët do të zgjidhen në bazë të kritereve të reja, të ndryshuara me VKM...

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Aktualitet

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Një shofer Policie është prangosur nga ana Sherbimit te Brendshem ne Ministrine e Brendshme.Polici me inicialet D. L. 31 vjeç, banues në Tiranë, u prangos pasi në rrugën “Unaza e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!