Fotot/ Princeshë Charlotte ka një pasion të përbashkët me gjyshen Elisabeth

Premte, 24 August 2018 21:01

Mbretëresha Elisabeth II , stërgjyshja e së voglës Charlotte ka një pasion shumë të veçantë  për kalërimin. Pasion ky që është trashëguar edhe nga princesha e vogël e familjes mbretërore.

Edhe pse është ende e vogël, Charlotte ka një pasion shumë të madh për kuajt dhe mbretëresha Elisabeth duket se është e gatshme ta mbështesë e inkurajojë të voglën që të shkëlqejë në kalërim.

Modifikuar më Premte, 24 August 2018 21:03

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!