Ja sa kushton kustomi i banjës i Xhensilës

E Enjte, 30 August 2018 12:51

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare dhe vetëm pak kohë më parë ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Ajka.

Në një nga fotot e publikuara ditët e fundit e shohim këngëtaren Xhensila Myrtezaj më në formë se kurrë teksa relaksohet në plazh. Ajo që ka rënë në sy është edhe kostumi I banjës I këngëtares. Ai arrin shifrën 215 euro dhe Xhensila duket vërtet bukur në të.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!