VIDEO/ Babai hero shpëton fëmijën në sekondën e fundit

Premte, 31 August 2018 18:44

Një baba nga Kalifornia ka arritur ta shpëton të birin e tij nga më e keqja, derisa po përpiqej të dilte nga shtrati.

Kamera e sigurisë e vendosur në dhomën e gjumit të vogëlushit, shfaq djaloshin që qëndronte i varur në shtrat dhe derisa po mundohej të dilte rrëshqet, por për një fije floku babai i tij e kap para se t’i prek koka në dysheme, transmeton Telegrafi.

Ngjarja rrëqethëse ka ndodhur brenda një shtëpie private në Los Angeles, ku babai i vogëlushit për fat të mirë arrin ta shpëton të birin nga rrëzimi që ka mundur t’i shkaktoj lëndime të rënda trupore.

Sidoqoftë, një gjë është e sigurt që babai i foshnjës po të vonohej vetëm një sekondë, vogëlushi sigurisht se do të rrëzohej, kurse shpejtësia e tij i ka habitur të gjithë ata që kanë pasur rastin ta shohin videon.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Ta lëmë Ronaldon pa gjumë!”, policia rrethon hotelin e Juves në Valencia

Sport

“Ta lëmë Ronaldon pa gjumë!”, policia rrethon hotelin e Juves në Valencia

Policia e qytetit të Valencias është detyruar mbrëmë të rrethojë deri në orët e para të mëngjesit hotelin ku ka qëndruar Juventusi në këtë qytet, para sfidës së Ligës së...

SHBA: Kosova nuk mund të krahasohet me Republika Srbska

Bota Shqiptare

SHBA: Kosova nuk mund të krahasohet me Republika Srbska

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Bosnje dhe Hercegovinë, Maureen Cormack, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se politika e SHBA-ve është konsistente kur është në...

Tokat pa zot, fermerët në Gjirokastër nuk kanë certifikatë pronësie

Aktualitet

Tokat pa zot, fermerët në Gjirokastër nuk kanë certifikatë pronësie

Mijëra fermerë në të gjithë qarkun e Gjirokastrës nuk kanë një certifikatë pronësie për tokën që kanë në përdorim. Që prej vitit 2008 në të gjithë territorin me 7 bashki...