VIDEO/ Dëshironi t’i keni vithet më seksi në botë? Bëni këto ushtrime

Diel, 02 September 2018 11:53

Dëshironi t’i keni vithet më seksi në botë? Kjo rutinë ushtrimore jua mundëson këtë (Video)

Nuk keni kohë të shkoni në palestër çdo ditë dhe ta fitoni trupin që gjithmonë e keni dëshiruar? Mos u brengosni, dëshirën tuaj për vithe të mahnitshme mund ta realizoni vetëm me një palë triko.

Trajnerja e certifikuar e fituesit Brittanny Perille Yobe, yll palestre në Instagram, ka zbuluar sekretet e saja për ndërtimin e vitheve super seksi, transmeton Telegrafi

Brittany, e cila ka një bark mjaft të tonifikuar, bel 0.5 metra, krahë me muskuj, dhe të pasme perfekte, thotë se stërvitet vetëm tre herë në javë.

Për më shumë, vetëm ndiqni videon e realizuar nga vet ajo!

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...