"Vendi i shenjtë", s'do ta besoni ku i vendos trofetë Mbreti i Instagramit

Hënë, 03 September 2018 08:19

Të gjithë e njohin atë si "Mbreti i Instagramit".

Ai quhet Dan Bilzerian dhe është një ndër personazhet më të përfolur në rrjetet sociale.

Jeta e tij është përtej çdo filmi, apo edhe imagjinate.

Ai u bë fillimisht i famshëm për fotot tejet interesante nga jeta e tij, ku përfshiheshin femrat nudo, paratë, armët, droga apo edhe kafshët e çuditshme shtëpiake (dhia apo krokodili).

Ai numëron mbi 24 milion fansa në Instagram dhe fotot e tij janë ndër më të komentuarat në rrjet.

Së fundmi Bilzerian ka postuar një foto me të vërtetë interesante.

Ai ka vendosur një trofe mbi shpinën e një femre nudo, si për të treguar se i mungon tavolina.

Fotoja ka grumbulluar mbi 2 milion pëlqime, ndërsa ka marrë me mijëra shpërndarje.

Ju ftojmë t’i shijoni fotot e tij më pikante më poshtë:

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sigurimet, tregu me fitim – 7.5 milionë euro për vitin 2017

Aktualitet

Sigurimet, tregu me fitim – 7.5 milionë euro për vitin 2017

Të gjitha kompanitë e sigurimit të jo-jetës e mbyllën vitin 2017 me fitim. Sipas raportimeve financiare të subjekteve, rezultati i përgjithshëm për të gjitha kompanitë kishte vlerën e 958 milionë...

Koreja e Veriut dakord për të mbyllur rrjetin e raketave

Globi

Koreja e Veriut dakord për të mbyllur rrjetin e raketave

Kim Jong-un ka pranuar të mbyllë njërin prej vendeve kryesore të testimit dhe lëshimit të raketave të Koresë së Veriut. Lajmin e dha Presidenti koreano-jugor, Moon Jae-in pas takimit të përzemërt...

“Torta” e qeverisë që nuk i ëmbëlsoi fjalët e ministrit të jashtëm gjerman...

Politikë

“Torta” e qeverisë që nuk i ëmbëlsoi fjalët e ministrit të jashtëm gjerman...

Nga Edi Paloka “Torta” e qeverise qe nuk i embelsoi fjalet e ministrit te jashtem gjerman...Sot ne ministrine e jashtme , ministrit te jashtem gjerman, qe eshte per vizite zyrtare ne...