Milionerja më e re tregon shtëpinë e saj super luksoze, me pishinë e fushë tenisi

Tuesday, 04 September 2018 13:00

Kylie Jenner shumë shpejtë pritet të bëhet miliarderja më e re në botë.

21-vjeçarja po shijon pasurinë e saj të madhe me jetën luksoze dhe shtëpi marramendëse, në të cilën banon me të dashurin e saj dhe vajzën Stormi.

Fansat e kanë përkrahur gjithmonë, e sidomos pas lansimit të produkteve të grimit kur i kanë blerë dhe vazhdojnë t’i blejnë me të madhe.

E me këtë rast, Kylie ka vendosur t’i tregojë fansave shtëpinë në të cilën ajo kalon kohën me familjen, e cila sigurisht se ju lë pa frymë.

Kylie përveç kësaj shtëpie, ka edhe shumë shtëpi tjera po kaq luksoze nëpër Amerikë e pasuri tjera të patundshme që ka filluar të blejë që nga mosha 18 vjeçare.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!