Të martohesh në varreza, me të dashurin e... vdekur

E mërkurë, 05 September 2018 19:33

Një martesë e rrallë dhe shumë e çuditshme ka ndodhur në Filipine ku një vajzë tejet e dashuruar u martua me të dashurin e saj të vdekur, para se të përcillej për në banesën  e tij të fundit.

Nusja, e identifikuar si Zyrine, shkoi në varreza për t'u "martuar" me Jake Anthony Macadangdang para familjes së tij të pikëlluar.

22-vjeçari u vra muajin e kaluar pasi një biznesmen thuhet se goditi motorin e tij në një sulm hakmarrës pas një përleshjeje në një bar më herët.

Nusja nuk ishte në gjendje të vendoste u

Modifikuar më E mërkurë, 05 September 2018 20:07

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...