Kujdes! Kjo është shenja më e rrezikshme e zoodiakut

E Enjte, 06 September 2018 11:56

Me shumë mundësi nuk e kishit menduar, por disa shenja të horoskopit janë vërtet të rrezikshme, dhe ndodhta ju mund të jeni një prej tyre.

Nëse jeni një akrep, ose nëse njihni një të tillë duhet të dini që është një prej shenjave më të rrezikshme të hotoskopit me të cilat nuk mund të luani apo të talleni lehtë.

Dhe këtë e tregojnë faktet e mëposhtme që do të lexoni për akrepin.
Veti të përgjithshme: seksualiteti, metamorfozat, krizat nervore, vizionarizmi.
Janë ngushtësisht të lidhur me çdo gjë që është e errët.

AKREPËT për nga natyra janë enigmatikë, prandaj i duan netët, hijet, ambientet e pandriçuara; çdo gjë e ndritshme dhe e bujshme, i pengon.
Akrepi ka lindur duke i ditur sekretet e jetës dhe tё vdekjes dhe me aftësinë për t’i zotёruar të dyja, ndaj… mund të tallesh me të gjithë, por kurrë mos e bëj provë me një 

Akrep!
Në Horoskop, Akrepi ka forcën më të madhe të të qënit mik, por edhe më të madhe e ka hakmarrjen, nëse ia bëni borxh!
Janë më të rrezikshëm nga të gjithë ujtarët.
Dinë të jenë kryeneç, por edhe të ashpër; prandaj, është e vështirë për t’i kuptuar.
Edhe pse të preokupuar dhe ca pesimistë në esencë, megjithatë janë plot jetë e dinamikë jetësore.
Kurrë nuk e harrojnë padrejtësinë që iu bëhet.
Nuk i frikësohen luftës, e as që e pranojnë disfatën.
Të qëndrueshëm në vendime, të qëndrueshëm në aksione.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Politikë

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta, pranoi Letrat Kredenciale nga Ambasadori i ri i Shtetit të Katarit në vendin tonë, zotit Ali bin Hamad Al-Marri. Presidenti Meta vlerësoi marrëdhëniet mes dy vendeve, si...

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Aktualitet

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës. Në procesin gjyqësor i cili ka...

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Show-biz

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën. Ajo ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv...