Ky aksesor do të transformojë pamjen tuaj, bëhuni gati ta shihni kudo

Premte, 07 September 2018 22:29

Nëse keni nevojë për një palë syze optike, është koha për t'i zgjedhur ato! Sepse nuk janë vetëm të nevojshme! Janë aksesori must i këtij sezoni prag vjeshte. Dizajnerët kanë nisur të punojnë për koleksionet e reja Vjeshtë/Dimër 2018-të, sepse kërkesat po arrijnë kulmin.

Gucci e bëri i pari dhe modelet e syzeve të lançuara nga kjo markë janë më popullore se kurrë. Të preferuarat e vajzave, ky model optik do të ndryshojë dukshëm pamjen tuaj, më shumë se të gjithë aksesorët e tjerë të marrë së bashku, si çanta, këpucët, bizhuteritë, etj.

Shitësit kanë parë një rritje të numrit të blerësve të syzeve optike dhe kjo po konfirmohet edhe në blerjet online. Kërkesat janë si për markat luksoze, po aq sa edhe për ato të zakonshmet. Mjafton, t'i keni me vete.

Përveç një vështrimi më joshës se kurrë, ju do të dukeni më stylish se asnjëherë në jetën tuaj. Jeni gati që bashkë me ne të qëndroni në optikën e tyre? Ne po sjellim sugjerimet e para...

 640 0 5b9284fb49772

Modifikuar më Premte, 07 September 2018 22:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!