Foto/ E rrallë, një fëmijë lind me ‘këmishë’

Diel, 15 Prill 2018 14:25
Foto ilustruese Foto ilustruese

Një fëmijë ka lindur me ‘këmishë’ në martenitetin “Koço Gliozheni”.

Ky rast i rrallë i cili ndodh 1 në 80 mijë lindje ka ndodhur pikërisht në Tiranë, ku mjekja Anika Dokle e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi, ku edhe ka shfaqur foton e fëmijës të sapo ardhur në jetë.

Epo siç thotë edhe legjenda shpresojmë te ketë shumë fat në jetë!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!