Horoskopi 8 Nëntor 2018

E Enjte, 08 November 2018 09:15

Dashi –Personat që keni pranë nuk do ta kuptojnë gjendjen tuaj shpirtërore sot. Beqarët nuk duhet të refuzojnë ftesat për takime. Financat do jenë të qëndrueshme

Demi–Nëse doni të dini opinionin e partnerit/es lidhur me një çështje të caktuar mjafton që të pyesni. Beqarët do bëjnë çmos për të ndryshuar statusin. Në planin financiar nuk keni pse të shqetësoheni.

Binjakët–Keni pritur mjaft kohë që një projekt i cili i përket të ardhmes suaj në çift të realizohet. Beqarët do realizojnë takime interesante sot. Kujdes me shpenzimet.

Gaforrja–Po hiqni dorë në mënyrë të moderuar nga raporti me partnerin/en që pretendon shumë prej jush. Beqarët do kalojnë momente emocionuese. Në planin financiar duhet t’i bëni me kujdes llogaritë.

Luani–Sot po hasni në vështirësi për të çuar përpara një impenjim që jeni zotuar. Me kalimin e orëve do të filloni të hiqni dorë. Beqarët do refuzojnë ftesat për takime.

Virgjëresha–Ju habit mënyra se si janë në të vërtetë disa persona, të cilët nuk i kishit njohur deri më sot. Beqarët do tërhiqen pa fund ndaj një personi që do takojnë. Financat do vijnë duke u stabilizuar.

Peshorja–Sot do të arrini të kaloni një provë të vështirë në marrëdhënien tuaj me njeriun që keni pranë jush dhe që keni kohë që po e shtyni. Beqarët do kenë takime interesante sot. Kujdes me financat.

Akrepi–Nuk duhet të mendoni në asnjë moment për punën sot, sepse gjithçka duhet t’i dedikohet familjes tuaj dhe njerëzve që ju duan. Beqarët mund të takojnë edhe princin e tyre të kaltër.

Shigjetari–Po ekzagjeroni disi me frikërat tuaja, sepse nuk do t’ju lënë të shijoni deri në fund momentet e bukura që ju ofron dita ju të dashuruarve. Beqarët do vazhdojnë të jenë sërish vetëm.

Bricjapi–Nëse e merrni me optimizëm çdo impenjim tuajin në marrëdhënien në çift gjerat do të shkojnë më së miri. Beqarët nuk do arrijnë ta ndryshojnë dot statusin sot.

 Ujori–Keni lënë që koha të kalojë pa mbyllur asgjë në praktikë. Beqarët do tregohen mjaft mosbesues ndaj personave që do takojnë.

Peshqit–Sot është dita ideale për të takuar njerëz të rinj në çdo fushë të jetës. Beqarët do kenë kërkesa pa fund për takime. Në planin financiar gjendjen do e keni nën kontroll.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!