Irina Shayk tërheq të gjithë vëmendjen në premierën e filmit “A Star Is Born”

Premte, 09 November 2018 17:04

Ajo ditë më parë tregoi mbështetjen për të dashurin e saj Brandley Cooper, i cili debutoi si regjisor në ribërjen e filmit mjuzikal ‘A Star Is Born’.

Modelja e njohur Irina Shayk ka marrë pjesë në ndarjen e çmimeve ‘GQ Men of the Year Award’ i cili u mbajt në Komische Oper në Berlin.

Modelja rusi dukej e mahnitëshme në një fustan të shkurtë me ngjyrë metali të cilën e kishte kombinuar me çizme të gjata, ndërsa ishte e shoqëruar nga ikona e modës Donatella Versace, transmeton rtk.

Ajo ishte krejtësisht në elementin e saj duke marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq.

Ndryshe Irina është në lidhje me aktorin Brandley Cooper me të cilin ka një vajzë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!