Fotot prekëse të P. Diddy me bashkëshorten e ndarë nga jeta

Hënë, 19 November 2018 19:28

P. Diddy ka publikuar fotot me momentet e lumturisë në familjen e tij, pak ditë pas vdekjes së bashkëshortes, aktores dhe modeles, Kim Porter.
Bukuroshja thuhej se kohët e fundit po vuante nga një grip që me kalimin e kohës iu shndërrua në pneumoni.
Ish-bashkëshorti dhe babai i tre fëmijëve të saj, reperi P. Diddy është i shkatërruar nga ky lajm.
Dyshja kanë mbajtur marrëdhënie të mira në saje edhe të përkujdesjes së përbashkët që kishin për tre fëmijët e tyre.
Ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të enjten, por shkaku i vdekjes ende nuk është konfirmuar.
Ndryshe, Diddy dhe modelja ishin të martuar për 13 vite rresht, kur në fund u shkurorëzuan në vitin 2010.

2d9c010bc197daf58dd109e9d27865f3.jpg1db0ec363b7471b2b14cfce48e0fb2a9.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!