Foto/ Shtëpitë e Modës i nxorrën modelet e shapkave të verës dhe janë ‘’ bomb”

Tuesday, 17 Prill 2018 18:27

Ditët sa po vijnë e po bëhen më të ngrohta, dhe kjo është koha perfekte pë të bërë pjesë të garderbës shapkat që do të vishni këtë verë. Shtëpitë e modës i kanë nxjerrë tashmë në shitje modelet e shapkave që do të veshimë këtë vit dhe na besoni, ato duken sikur janë bërë për kukullat!

Shapkat e veshura me copa shumëngjyrëshe duket sikur janë kryefjala e këtij viti. Saten, lino dhe çdo material tjetër që deri më tani e kemi gjetur në veshje, këtë sezon do ta gjejmë edhe në shapka.

Stilistët dhe dizenjuesit duket se janë treguar shumë bujarë edhe me detajet e shumtë dekorativë. Shapkat e këtij sezoni përmbajnë të gjithë detajet e këpucëve të kukullave.

 

 

Pa lënë mënjanë edhe modelet bazike. Shapkat dhe sandalet gladiator në materialin e lëkurës do të jenë një Po e madhe edhe këtë verë.

 

 Madje do t’ju këshillonim të nxirrni në rrugë edhe shapkat e plazhit pasi edhe ato shapka janë.
Kjo verë duket se i është dedikuar ngjyrave ndaj për të qenë IN do të na duhet ta guxojmë më shumë se kurrë me këto të fundit.
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Aktualitet

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Jeta është bërë më e vështirë për një të ri nga një fshat i Kuçovës. Eraldit i vdiq i ati dhe vuajtjet që kanë nisur që në moshën 14-vjeçare tani...

​Lampard: Man Unitedi e ka një skuadër të mrekullueshme

Sport

​Lampard: Man Unitedi e ka një skuadër të mrekullueshme

Ish-mesfushori legjendar i Chelseat, Frank Lampard, ka thënë se trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bërë një skuadër të mrekullueshme, si dhe i ka cilësuar “Djajtë e kuq”...

Gazeta franceze: Ja harta e planit Thaçi-Vuçiç, kufijtë e rinj mes Kosovës dhe Serbisë

Bota Shqiptare

Gazeta franceze: Ja harta e planit Thaçi-Vuçiç, kufijtë e rinj mes Kosovës dhe Serbisë

Prestigjiozja franceze e referencës “Le Monde” i ka kushtuar një speciale të gjatë në rubrikën e saj “Gjeopolitikë” çështjes së ndryshimit të kufijve mes Serbisë dhe Kosovës. Në shkrimin e...