Vlerësimet e para për Bushpepën në Eurovision, ja cfarë thotë gazeta britanike...

E mërkurë, 18 Prill 2018 15:51
Eugen Bushpepa Eugen Bushpepa

Këtë vit Shqipëria përfaqësohet në Eurovision nga këngëtari Eugen Bushpepa.

Ndërkohë vijnë vlerësimet e para për këngëtarin shqiptar nga gazeta britanike” Metro”,

e cila e vlerëson performancën e Bushpepës në Amsterdam si të mrekullueshme dhe një nga këngët e para të përzgjedhura.

Në artikullin ku vlerësonte edhe disa vende të tjera, gazeta ‘’ Metro” shprehet se performnca ishte me të vërtet impresionuese dhe e ka lënë pa fjalë publikun në Amsterdam.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Presidenti jugkorean: Kim Jong Un dëshiron një takim të dytë me Presidentin Trump

Globi

Presidenti jugkorean: Kim Jong Un dëshiron një takim të dytë me Presidentin Trump

Presidenti i Koresë së Jugut Moon Jae-in bëri të ditur se udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un, dëshiron të mbajë një takim të dytë me Presidentin amerikan Donald...

Nderohen viktimat e komunizmit në Mursi të Sarandës

Aktualitet

Nderohen viktimat e komunizmit në Mursi të Sarandës

Shoqata e të përndjekurve politikë dhe familjarë të viktimave të komunizmit nderuan të enjten dhjetra persona, që u pushkatuan dhe u dënuan në fshatin Mursi të Sarandës. Kjo zonë në kufi...

Emirates kërkon të blejë Etihad dhe të krijojë linjën ajrore më të madhe në botë

Aktualitet

Emirates kërkon të blejë Etihad dhe të krijojë linjën ajrore më të madhe në botë

Kompania ajrore që mbart flamurin e Dubait, Emirates, po kërkon të blejë fqinjin e saj me humbje, Etihad. Nëse diçka e tillë do të ndodhte, do të krijohej linja ajrore...