Investimi i fundit i aktorit do t’ju lërë pa fjalë, ja sa ka kushtuar...

E mërkurë, 18 Prill 2018 16:30

Ylli i filmave Leonardo DiCaprio i cili njihet edhe si një investitor i pasurive të paluajtshme, ka blerë së fundmi një shtëpi në plazh në Malibu e cila i përkiste njërit nga njerëzit e kabinetit të Trump.

Shtëpia ka kushtuar plotë 23 milionë dollarë dhe është 1.8 akra, tregojnë të dhënat e pronës.

Shtëpia është e vendosur në një lagje e cila është e rezervuar vetëm për të ‘famshmit’.

Por kjo shtëpi ndryshe nga të tjerat në atë zonë, është njëkatëshe ka vetëm një dhomë gjumi dhe ndodhet në shkëmb.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!