Foto/ 1.5 milionë dollarë shtëpia më e re e Khloe Kardashian

E Enjte, 19 Prill 2018 14:47
Khloe dhe i dashuri Khloe dhe i dashuri

Më në fund kanë dal fotot ku do të qëndrojë mami e re dhe vajza e saj e sapolindur.

Shtëpia ka kushtuar 1.5 milionë dollarë nga i dashuri i saj Tristan Thompson, i cili vetëm disa orë përpara lindjes së bebit, u akuzua se po e tradhëtonte Khloe me një tjetër vajzë.

Shtëpia është blerë në 2015 dhe ka pamje nga liqeni Erie, ndërsa ka 4 dhoma gjumi dhe 3 banjo.

Khloe ka hapsirë mjaftueshëm edhe kur vizitohet nga mamaja dhe motrat për ta ndihmuar nënën e re të kujdeset për të sapolindurën.

Ja disa nga fotot e shtëpisë:

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!