Kur “nusëron” kështu.. Shikoni fustanet më të ekzagjëruara të nusërisë

Diel, 22 Prill 2018 14:58

E keni menduar sesi do jetë fustani juaj i nusërisë? Pavarësisht se secila prej femrave dëshiron që atë ditë të jetë më e bukura, ka nga ato, të cilat në fakt bëjnë zgjedhjen e gabuar, me apo padashje.

Gjithsesi CNN turk, sjell disa nga fotot në të cilat tregohen nuset që kanë zgjedhur fustanet më të çuditshme të nusërisë.  

Mbase duke parë këto, do tregoheni më të kujdesshme kur zgjidhni fustanit e ditës më të veçantë të jetës suaj

Modifikuar më Diel, 22 Prill 2018 15:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...