Çfarë duhet të keni parasysh për të qenë sa më në trend këtë sezon

Hënë, 23 Prill 2018 14:34

Ky është padyshim sezoni i ngjyrave dhe i veshjeve të rehatshme, me të cilat ju do të ndjeheni më komode. Pavarësisht se jeni të lira të bëni kombinimet tuaja, mos harroni 11 detaje që do ju bëjnë të dukeni më trendy.

1.Këpucët elegante të hapura pas

2.Rripi korse

3.Çantë kashte

4.Syzet e diellit në formë të drejtë sipër

5.Vathët e mëdhenj

6.Sandalet me platformë

7.Syzet e cilësuara “nerdy”

8.Çantat me rrip unik

9.Bizhuteritë floriri

10.Takat e vogla

11.Çantat që vendosen në bel.

Më poshtë, keni disa ide

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!