Modelet e ‘çmendura’ të rrobave të banjës të kësaj vere

Tuesday, 24 Prill 2018 15:49

Çdo verë ka ca çmenduri të vetat sa i përket stilit të të veshurit, pavarësisht se ndjekësit e tyre janë të pakët në numër. Këtë verë, do të habitemi më shumë në plazh…


Tendencat e rrobave të banjës në plazh do të jenë jo vetëm të çuditshme por edhe pak të sikletshme...Për shembull, a do ta vishnit ju një gjysmë bluzë me mëngë të gjata në plazh? Ne jo…Megjithatë, modelet do ti shohim të gjitha!

Sa i përket dizajnit dhe ngjyrave, edhe këtë verë nuk do të mungojnë lulet, stampimet e dekoracionet e ndryshme.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!