Foto/ Ide veshjesh për një takim pune nga aktorja e famshme

Tuesday, 24 Prill 2018 16:05

Aktorja e njohur Reese Witherspoon është larguar për pak kohë nga sheshi i xhirimit të serialit Big Little Lies.

Ajo ishte këtë të hënë në Beverly Hills në një takim pune ku dukej mjaft femërore dhe e bukur.

Aktorja 42-vjeçare kishte veshur një këmishë serioze me buzë të kuqe dhe një palë xhinse të gjera tw shoqwruara nga njw palw taka tw bardha.

Reese me këtë veshje mund t’i japë ‘zemër’ dhe ide vajzave se si të vishen në një takim pune, për tu dukur serioze por njëkohësisht edhe shumë seksi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...