Ja si duket shtëpia e gruas së Steve Jobs

E Enjte, 26 Prill 2018 16:07

Një vilë me vlerë 16.5 milionë dollarë është blerë nga gruaja e Steve Jobs.

Steve Jobs, kishte arritur ta mbante larg vëmendjes mediatike familjen e tij. Për të nuk është folur shumë. Por padyshim një nga gjërat më me vlerë që ai la pas, është pikërisht familja e tij.  Në një intervistë ai kishte thënë momëentin e njohjes me gruan e tij.

“Unë isha në parking, kyçur në makinë dhe mendova me vete se nëse kjo është nata ime e fundit në tokë, do të shpenzoja këtë natë për një takim biznesi apo në takim me këtë grua? Vrapova nëpër parking dhe e pyeta atë nëse ajo do të donte të darkonte me mua. Ajo me tha po, ne ecëm nëpër qytet dhe që atëherë ne kemi qënë bashkë”, ka thënë Jobs.

Por, siç duket gruaja e jobs ka vendosur që të heqë dorë nga shtëpia e vjetër. Ajo ka blerë një vilë  që kushton afërsisht 16.5 milionë dollarë.

Vila, me një pamje të mrekullueshme, është arreduar sipas shijeve të saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Sport

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani de Biazi ishte i ftuar në ceremoninë e 100-vjetorit të Federatës Italiane të Futbollit, krahas emrave të mëdhenj si Alegi, Mançini apo Ançini apo Ançeloti. Mes të...

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Globi

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Dy herë kandidate demokrate për presidente, Hillary Clinton do të tentojë sërish në garën për president të SHBA-ve në zgjedhjet 2020-ës. Lajmin e ka bërë me dije këshilltari i saj Mark...

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Globi

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Dhuna ka shpërthyer mes Izraelit dhe militantëve palestinezë në Gaza, një ditë pasi shtatë militantë dhe një ushtar izraelit u vranë gjatë një operacioni të fshehtë izraelit në Gaza. Militantët hodhën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!