Foto/ Ja si t’i kombinoni ngjyrat pastel

E Enjte, 26 Prill 2018 18:31

Pranvera ka ardhur dhe bashkë me të edhe trendet e reja të sezonit.

Një nga gjërat që na mundon më shumë në këtë peridhë janë ngjyrat e theksuara, apo ngjyrat pastel të cilat kemi qejf t’i veshim por nuk dimë se si t’i kombinojmë.

Ky artikull i fundit sipas ‘’The Gurdian” do t’ju japë idetë e duhura për të kombinuar veshjet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fjalët prekëse të Leonora Jakupit pas rikthimit të eshtrave të babait në Kosovë

Show-biz

Fjalët prekëse të Leonora Jakupit pas rikthimit të eshtrave të babait në Kosovë

anë rikthyer dje në Kosovë eshtrat e babait të Leonora Jakupit, dëshmorit Qazim Jakupi dhe kolonelit Ahmet Krasniqi. Këngëtarja dje kishte pritur eshtrat e babait të saj të ndjerë, rivarrimi i...

MEK, luftëtarët që do të shembin nga Shqipëria regjimin iranian

Globi

MEK, luftëtarët që do të shembin nga Shqipëria regjimin iranian

Nga L. Tood Wood Gjatë një udhëtimi të kohëve të fundit në Shqipëri, mora një ftesë për të vizituar kampin më të ri të Organizatës Popullore të Muxhahedinjëve të Iranit, (MEK)...

Shkrirja e akullnajave, shkencëtarët: Mure në fund të detit

Globi

Shkrirja e akullnajave, shkencëtarët: Mure në fund të detit

Ndërtimi i mureve në shtretërit e deteve mund të bëhet fronti i ri i shkencës së klimës pasi inxhinierët po kërkojnë mënyra të reja për të frenuar rritjen e nivelit...