3 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira

Tuesday, 15 May 2018 14:20

Këto janë shenjat e horoskopit të cilat japin këshillat më të mira.

Nëse i keni pranë vetes, jeni me fat, nëse jo përpiquni t’i gjeni.

  1. 1. Demi

Miqtë dem ju këshillojnë si duhet në lidhje me shëndetin, por mbi të gjitha do jenë të ndershëm gjithmonë me ju. Sipas intv.al ata nuk bëjnë dot kompromise dhe do jua thonë të vërtetën. Gjërat pa kuptim i tërbojnë demat. 

  1. 2. Gaforrja

Gaforret janë shumë emocionalë dhe shumë të lidhur me njerëzit që kanë pranë. Janë miqtë më të mirë dhe do ju jepnin gjithmonë këshillat më të sinqerta. Kur ju nuk jeni mirë, as ata nuk ndihen mirë. Madje, i fusin vetes shumë stres, nëse njerëzit që ata vërtetë duan nuk ndihen mirë.

  1. 3. Peshorja

Peshorja, sipas intv.al, quhen “ Mbretëresha e këshillave”. Mënyra si i balancon gjërat e ndihmon një peshore t’i shikojë gjërat ashtu si duhet. Një peshore beson se secili meriton më të mirën në jetë. Ah lum si ata, që kanë ndonjë mik me këtë shenjë horoskopi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Globi

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Të paktën 11 civilë e kanë humbur jetën si pasojë e shpërthimit të bombës së vendosur në skaj të rrugës në provincën Nangarhar në lindje të Afganistanit. Zëdhënësi i prefekturës së...

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Globi

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Gjatë kohës së tij si kongresmen, dhe më vonë presidenti i SHBA-së, Xhon F.Kenedi, i dhuroi të gjitha pagat e tij për bamirësi. Në vitin 1859, kolonisti anglez Tomas Ostin lëshoi...

Shehu: Bën kolaps PPP abuzive e sterilizimit dhe e materialeve të konsumit

Politikë

Shehu: Bën kolaps PPP abuzive e sterilizimit dhe e materialeve të konsumit

Tritan Shehu  Kryeminstri dje ne spitalin e Fierit, nuk tha asgje per faktin qe PPP e sterilizimit dhe e materialeve konsumit po ben kolaps. Ai me syzat e tij 3...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!