Foto/ Ushtari mysliman i mbuluar nga tatuazhet

Tuesday, 15 May 2018 14:30

Një ushtar nga Sidnej, i cili e quan veten “ushtari mysliman”, e ka mbushur trupin e tij muskuloz me tatuazhe, edhe pse feja nuk ia lejon këtë gjë.

I njohur në Instagram si Yakiboy, ushtari ka 53 300 ndjekës në rrjetin social, aty ku poston foto nudo, për të treguar se nuk ka më hapësirë në trupin e tij për tatuazhe të reja.

Shumë ndjekës e kanë kritikuar ushtarin, duke thënë se tatuazhet e tij janë haram. Por, vetë australiani nuk e vret mendjen fare.

Modifikuar më Tuesday, 15 May 2018 15:50

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...