Në qershor del modeli i ri i Audi-t

Tuesday, 15 May 2018 16:47

Nëse jeni të apasionuar pas makinave Audi, bën edhe pak durim për të parë modelin më të ri të kësaj kompanie.

Ndonëse zyrtarisht makina do të prezantohet në qershor të këtij viti, pamjet e para se si do të jetë varianti Q8 SUV i Audi-t janë publikuar, e ashtu siç edhe pritej ajo ka marrë vlerësime mjaft pozitive.

Për Audi Q8 SUV punimet kanë filluar afro një vit më parë, por tashmë thuajse çdo gjë është gati, vetëm duhet pritur edhe më pak për të dalë në treg.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Aktualitet

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne. Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike. Qyteti...

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...