Fustani i gjatë, veshja kameleon që ndryshon nga mëngjesi në mbrëmje

E Enjte, 17 May 2018 19:54

Nëse do të kishte një veshje, që mund ta mbanit nga mëngjesi deri në darkë, pa u shqetësuar nëse do të keni veshur gjënë e duhur, ai është fustani i gjatë ! Të lehtë, praktikë, duket se kjo zgjedhje është e duhura për ditët e nxehta të verës dhe mbrëmjet buzë detit.


Mjafton t’i vishni me aksesorët e duhur dhe ky fustan do të ndryshojë si një kameleon! Zgjidhni materialet e lehta që ju mbajnë freskët dhe stina e pranverës dhe verës ju lejon të luani me ngjyrat, printet! Lulet, vijat, pikat apo frutat rrinë mjaft bukur dhe plotësuar me aksesorët si kapelat, çantat e kashtës, sandalet, ju do të dukeni sikur keni dalë nga faqet e një reviste mode.

Prerja duhet të jetë përshtat formës së trupit e mundohuni që kjo e fundit të mbulojë defektet e trupit ! Ja disa nga modelet më të bukura të fustaneve të gjatë dhe disa ide si t'i kombinoni.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çmendet moti, së shpejti pritet të bjerë dëbora e parë

Aktualitet

Çmendet moti, së shpejti pritet të bjerë dëbora e parë

Edhe pse jemi në stinën e vjeshtës, në vendin tonë po mban mot kryesisht i kthjellët dhe me diell. Sipas parashikimit të sinoptikanëve pritet ndryshim i kushteve atmosferike në ditët në...

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Politikë

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Policia e Beratit ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohet se vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi. Finalizimi i operacionit të koduar "Gostencka" çoi në arrestimin e...

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Aktualitet

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim zëvendëskryeministrin e Kosovës, Enver Hoxhajn. Ka qenë vet Meta ai që ka postuar një foto nga takim me Hoxhajn, ndërsa shkruan se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!