Vajzat përdorin seksin për të marrë dashuri. Djemtë përdorin dashurinë për të marrë seks. Pas martesës, gruaja e mori atë…
Duket se këtë vit po rikthehen sërish në trend shumë stile që për pak kohë u zhdukën. Për vjeshtën dhe…
Halloween është një festë vjetore që festohet në 31 Tetor të çdo viti dhe sipas Live Science kjo festë daton…
Të rinjtë e prekur nga HIV tani kanë jetëgjatësi pothuajse të zakonshme për shkak të përmirësimeve në trajtimet, thotë një…
Siç dihet mbretëria funksionon sipoas disa rregullave, dhe protokolleve por disa prej tyre disa herë i thyejnë ato. Po flasim…
Ndonëse, duket sikur vera është ulur këmbëkryq tek ne, për të mos u larguar edhe për pak kohë, sërish një…
Adelina vjen si 'Mbretëresha e akullt' në fotografitë me të birin. Këngëtarja ka pozuar para aparatit të Rezarta Shkurtës. Adelina…
Ky burrë në video nuk është as i pari e as i fundit që ka frikë nga injeksioni, por mënyra…
Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de…
Hulumtimet kanë treguar se ata që pinë cigare vetëm para se të shkojnë në shtrat janë shumë të lodhur të…
Nëse dëshironi të jetoni i qetë dhe i lumtur, duhet që disa lloje njerëzish të mos i mirëprisni në jetën…
Kur ndiheni shumë të lodhur, patjetër që mund të ndiheni edhe sikur ju mungon kapaciteti i trurit. Tani, një studim…

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!