Çdo sezon shtëpitë e mëdha të modës përcaktojnë trendet dhe prurjet e reja ! Nëse këtë vjeshtë jeni duke pritur…
Është koha të nxjerrësh xhaketën tënde prej lëkure jashtë dollapit të dimrit dhe ta hedhësh atë rreth shpatullave. Xhaketat prej…
Le ta themi menjëherë, për ata që do t’i bëjnë pushimet në shtator, apo për ata më fatlumët që në…
Sado që jeta është e mrekullueshme, nganjëherë secili prej nesh mund të dëshpërohet, por kjo nuk do të thotë se…
Kapja e duarve me një person që ju dashuroni është diçka natyrale. Psikologët sigurisht që janë të interesuar të studiojnë…
Ndonjëherë në një marrëdhënie në çift, ka disa probleme të vogla të cilat mund të zgjidhen lehtësisht nëse trajtohen me…
Kërkojuni pesë njerëzve mënyrën më të mirë për të bërë një filxhan çaji dhe do të merrni pesë përgjigje të…
Për të gjitha vajzat që dashurojnë fustanet dhe njëkohësisht nuk i ndahen dot stilit të xhinseve, kemi një lajm të…
Dy shqiptarë përfunduan në prangat e autoriteteve britanike në Stoke, pasi policia bastisi shtëpinë e tyre dhe gjeti një dhomë…
Nëse do të donit të pyesnit një njeri për të marrë këshilla seksi, kush do të ishte ai? Me siguri…
Dashi-Ka disa çështje me të cilat duhet të merreni sa më parë dhe nuk ka më vend për t’i shtyrë.…
Ndoshta është e lehtë ta përshkruash seksin dhe të thuash se bërë seks, ama në vende të ndryshme të botës…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!