Kujdes nga personat që nuk skuqen! Nga ata të cilët kurrë nuk i ulin sytë apo nuk kërcasin gishtat nga…
Dashi – Sot do të keni mundësi të shkëlqyera  për të planifikuar një udhëtimi jashtë. Do ju bëhet një ftesë e…
Pavarësisht se nga cila frutë janë lëngjet, gjithmonë është më e shëndetshme të konsumoni fruta të papërpunuara sesa lëngjet e…
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Kurgjo nuk kallxojna”. Për muzikën dhe realizimin…
Gruaja kërkon dëmshpërblim nga kompania e krevateve Një grua që mbeti e paralizuar pasi u “katapultua” nga shtrati i saj…
Magjistari 23-vjeçar, Darcy Ouk, në edicionin britanik “Unë kam talent” në performancën e tij kishte në disponim 53 sekonda të…
Natyra është me të vërtetë e çuditshme! Dhuntia e Zotit ka krijuar në dru një trup total si të femrës.…
Një fotograf francez, që ishte kurioz për të mësuar se çfarë bëjnë prostitutat pasi dalin në pension, kaloi një vit…
Askujt nuk i pëlqen që të gënjehet për situata apo ngjarje të caktuara, sidomos nëse është gënjyer nga partneri/ja, miqtë…
ur daja i vajzës Stephen – ndryshe i njohur në një ueb sajt për të rritur si ‘Stephen PenisMadhi’ kishte…
Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin. Burri ishte biznesmen dhe vendos që të…
Dashi – Në këtë moment duhet të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer e cila…

Lajmet e fundit

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!