Pas një ndarjeje mund të fshihen 1001 shkaqe, por tradhtia është më e dhimbshmja për shumë prej nesh. Mund t’i…
Dashi-Do të merrni një lajm të mirë, i cili do ju bëjë tejet euforik, sidomos nëse jeni të përfshirë në…
Rrjeti social më i madh i mesazheve, WhatsApp po punon që opsioni i fshirjes së mesazheve që dërgohen gabimisht të…
Mënyra më e mirë për të pasur një lëkurë të paraqitshme por mbi të gjitha të shëndetshme, është ushqyerja. Produktet…
Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera. Ajo nuk e ka fare…
Sipas shkencëtarëve, mund ta përmirësoni performancën e organit seksual dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës. Problemet me ereksion janë…
Vetë shikimi i fotove të vjetra është një process thuajse magjik, pasi është i aftë të zgjoj ndjenja dhe përjetime…
Fshati Asola-Fatehpur Beri cilësohet si vendi më i fortë në Indi, kjo për shkak të dashurisë së banorëve për ushtrimet…
Ai peshonte 177 kilogramë dhe  vishte veshje XXXXL, por tani është një mal me muskuj dhe një mashkull tepër tërheqës.…
Kujdes nga personat që nuk skuqen! Nga ata të cilët kurrë nuk i ulin sytë apo nuk kërcasin gishtat nga…
Dashi – Sot do të keni mundësi të shkëlqyera  për të planifikuar një udhëtimi jashtë. Do ju bëhet një ftesë e…
Pavarësisht se nga cila frutë janë lëngjet, gjithmonë është më e shëndetshme të konsumoni fruta të papërpunuara sesa lëngjet e…

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!