Modelja britanike Chloe Ayling, e cila vitin e kaluar u mor peng në Itali për 6 ditë, ka rrëfyer ditët…
Dua Lipa hyri në histori kur u bë femra e parë që u nominua me 5 çmime në Brit Awards.…
Rihanna është një ndër këngëtaret më të suksesshme ndërkombëtare dhe kjo bën që të përfolët tejet shumë edhe jeta private.…
Kështu duket ajo tani. Veç roleve të saj aktorja Giovanna Antonelli tërheq vëmendjen edhe me format e saj. E njohur…
Jeni gati për një test që do të zbulojë shumë sa i përket anëve të errëta të përsonalitetit tuaj? Fillimisht…
Ndonjëherë njerëzit bëjnë çmenduri vetëm për të dalë e për të shpëtuar nga gjendja e vështirë ekonomike në të cilën…
Alexis Ohanian, bashkëshorti i tenistes amerikane Serena Williams, ka rrëfyer se finalistja e grand slemit të Wimbledon pak ditë më…
Motra e aktorit të humorit Bes Kallaku, Ana e cila tashmë prej disa vitesh është pjesë e televizionit ishte e…
Kemi dëgjuar për modele thonjsh nga më të ndryshmet. Deri, deri tek pikturimi mbi thua, që duhet thënë se është…
Shumë optimizëm, një dozë e mirë besimi, një lidhje e fortë me tokën tënde dhe familjen, mjaftueshëm etikë në punë…

Lajmet e fundit

Shpërthim në Manhatan, ka panik

Globi

Shpërthim në Manhatan, ka panik

Një tub kaldaje i ndërtuar në 1932-shin për një bllok pallatesh në Manhattan të SHBA-ve ka shpërthyer duke lëshuar avull të bardhë e të nxehtë në mes të rrugës. Zjarrfikësit kanë...

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Aktualitet

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Familjarët e 5-vjeçares që humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në fshatin Kurjan të Roskovecit, kërkojnë që drejtësia të japë dënimin e merituar për drejtuesin e mjetit. 5-vjeçarja Afisela...

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Lifestyle

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që i përkisnin mbretërve dhe mbretërshave, këta muze mund të jenë...