Mjekët hoqën më shumë 200 gurë tëmthi nga trupi i një gruaje në Kinë. Ajo vendosi të shkonte në spitalin…
Kung-Fu rivlerësohet në botën perëndimore. Nuk është vetëm një art marcial, por edhe një filozofi jete, pasi është një praktikë…
Sipas një ligji të ri në Zelandën e Re që ka hyrë në fuqi nga 1 Tetori, të gjithë turistët…
Kukulla Barbi do të vijë në një film. Do të jetë pikërisht aktorja Margot Robbie e cila do të luajë rolin…
Kuzhinieri shqiptar, Renato Mekolli, ka dashur sëfundmi të na përshëndesë me disa foto të nxehta, të cilat ndoshta nuk janë…
Kjo video e publikuar në Facebook i ka bërë të qeshin të gjithë ata që e kanë parë. Aty shihen…
Mjekët hoqën më shumë 200 gurë tëmthi nga trupi i një gruaje në Kinë. Ajo vendosi të shkonte në spitalin…
Shumica e njerëzve do të ballafaqohen me probleme të epshit seksual në ndonjë fazë të jetës së tyre. Rreth 50%…
Riviera shqiptare është një nga destinacionet europiane sekrete të ruajtura mirë, me përjashtim të italianëve, të cilët në pjesën më…
Gucci është një prej firmave të luksit më të preferuara nga të gjithë, si meshkujt edhe femrat. Duket sikur çdo…
Ai është berberi më i kërkuar në New York. Bëhet fjalë për Anthony Mancinelli, 107-vjeçari që po surprizon shumë njerëz…
Boshti kurrizor është një nga pjesët e trupit tonë për të cilin duhet të kujdesemi në mënyrë rigoroze, sepse përfaqëson…

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!