Tërheqja shkon edhe përtej bukurisë. Ja disa këshilla nga ekspertët nëse dëshironi të bëni për vete një mashkull të pasur.…
E dimë, nuk është ky skenari që kishit ëndërruar për pushimet tuaja aq shumë të dëshiruara, por duhet ta pranoni:…
 I dashuri juaj i zemrës ju ka dhuruar një tufë me trëndafila dhe ju dëshironi t’i mbani sa më gjatë?…
Organizata Botërore e Shëndetësisë klasifikoi zyrtarisht sjelljen kompulsive seksuale, përkatësisht varësinë nga gjinia si një sëmundje mendore. Kompulsiviteti seksual është…
Aktorja e filmave pornografikë Stormy Daniels u arrestua të enjten herët në mëngjes në një klub striptizmi në shtetin verilindor…
Ditën e sotme Besi dhe Xhensila janë bërë prindër të vajzës së tyre, Ajkës. Në një postim të gjatë, ku…
Është e pamundur të mësohet nëse dikush është i varur nga seksi, pa u këshilluar me një terapist, por ekzistojnë…
Kur qelizat e lëkurës të vdekur ndikojnë në mbylljen e poreve dhe kur ka tepricë yndyre në lëkurë, ndodh të…
Teprimi i pirjes së kafesë mund të çojë deri te efektet anësore, të cilat deri tani ndoshta edhe i keni…
Shoqata Britanike për Shëndetin Seksual dhe HIV ka paralajmëruar përhapjen e një infeksioni të rrallë që transmetohet në rrugë seksuale.…

Lajmet e fundit

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Aktualitet

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Familjarët e 5-vjeçares që humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në fshatin Kurjan të Roskovecit, kërkojnë që drejtësia të japë dënimin e merituar për drejtuesin e mjetit. 5-vjeçarja Afisela...

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Lifestyle

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që i përkisnin mbretërve dhe mbretërshave, këta muze mund të jenë...

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Show-biz

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Ajo rregullisht e ndez “flakë” Instagramin e saj. Bëhet për 53-vjeçaren Elizabeth Hurley, e cila vazhdon të impresionojë fansat me format bombastike. Sot ajo zgjodhi një foto me bikini, që e...