“Ne jemi çfarë hamë”. Edhe në ëndërr na del kjo fraza. Aq shpesh e kemi dëgjuar, saqë kur na e…
Gjatë gjithë ditës, zonat Jugore dhe Qendrore vijojnë në kushtet e kthjellimeve ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në Veri…
Kafeja është pija e preferuar për pothuajse të gjithë ne sapo të zgjohemi në mëngjes.  Kafeina që ndodhet në kafe…
 Pamjet që janë realizuar në një qendër për mace në Osaka të Japonisë, tregojnë se sa të ndjeshme janë këto…
Rezultatet e një studimi treguan se konsumimi i rregullt i frutave të thata përmirëson spermën tek meshkujt. Burrat që konsumuan…
Sjellja seksuale kompulsive, e njohur ndryshe si varësia ndaj seksit, është një obsesion i ethshëm i shfaqur përmes fantazive, nevojave…
Në këto ditë të nxehta, para se të shkojmë në plazh është shumë e rëndësishme të dimë se cilat janë…
Duket si një fotografi e pazakonshme e bërë me Photoshop, por në fakt nuk është me Photoshop – është e…
Si të ruani një kujtesë të fortë: 1. Lexoni libra. Në këtë mënyrë jo vetën që do të vini trurin…
Ndonjëherë duket e komplikuar të kuptosh se kush do ta bëjë hapin e parë. E komplikuar është edhe të dish…

Lajmet e fundit

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Aktualitet

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Familjarët e 5-vjeçares që humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në fshatin Kurjan të Roskovecit, kërkojnë që drejtësia të japë dënimin e merituar për drejtuesin e mjetit. 5-vjeçarja Afisela...

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Lifestyle

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që i përkisnin mbretërve dhe mbretërshave, këta muze mund të jenë...

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Show-biz

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Ajo rregullisht e ndez “flakë” Instagramin e saj. Bëhet për 53-vjeçaren Elizabeth Hurley, e cila vazhdon të impresionojë fansat me format bombastike. Sot ajo zgjodhi një foto me bikini, që e...